ADÓ 1%

Kérjük, hogy adója 1%-ával támogassa 2022-ben is a Teleki Blanka Gimnáziumi Alapítványt!

A következő tanévben eddigi feladataink (tanulmányi ösztöndíjak, terepgyakorlatok támogatása, Teleki és Radák Olga-díjak) mellett szeretnénk az udvart fejleszteni, fedett bringatárolót létesíteni, valamint modern eszközökkel felszerelni a konditermet.

Alapítványunk neve és adószáma:
Teleki Blanka Gimnáziumi Alapítvány
19670096-1-42

A legkönnyebb módon a HTTPS://eszja.nav.gov.hu/app/login/#login oldalon, a NAV által készített adóbevallása ellenőrzésével nyilatkozhat. Nagyon egyszerű, csak Ügyfélkapus hozzáférés szükséges. Ezt akkor is megteheti, ha egyéni vállalkozó, vagy a munkáltatója intézi az adóbevallását!

Amennyiben ezen felül is szeretné segíteni Alapítványunkat, adományait köszönettel fogadjuk.
Számlaszám: OTP Bank 11784009-20300199-00000000
Szülői adomány esetében kérjük, tüntesse fel gyermeke nevét és osztályát.

Támogatását előre is köszönjük!

A kuratórium nevében:
Kovács Tamás és Tóth Monika