Barion Pixel

február 17, 2024

Ösztöndíj

Tanulmányi ösztöndíjak 2023/24

A Teleki Blanka Gimnáziumi Alapítvány kuratóriuma által meghirdetett tanulmányi ösztöndíj pályázaton idén 159 tanulót jutalmaztuk. Az ösztöndíjasoknak rövid állófogadást szerveztünk, ahol először Soproni Theodóra igazgatónő gratulált, az alapítvány nevében pedig Tóth Monikától és Kovács Tamástól kitüntető oklevelet vehettek át, majd a kölyökpezsgős koccintás következett. A legjobban tanuló diákok között összesen 2.100.000 Ft pénzjutalmat osztottunk szét.

Kirándulások

Teleki Matek Tábor 2024

2024. január 26-27-én (péntek és szombat) került megrendezésre a Teleki Blanka Gimnázium matematikatábora Szentendrén. A táborban 28 diák vett részt, akik a 11. és 12. osztályos matematika előkészítősök, és matematika tagozatosok közül kerültek ki. A program szervezői között szerepelt a gimnázium két tanára, Czeglédi Csaba és Vitéz Kata, valamint Nádasy Bence, aki végzős, tanárszakos hallgató az ELTE-n. A diákok a