Barion Pixel
FEJLESSZÜK EGYÜTT AZ ISKOLÁT - 19670096-1-42

Pályaválasztási Nap

2021. október 13-án pályaválasztási fesztivált szervezett iskolánkban a HiSchool csapata. Diákjainak közel 50 programon keresztül kaptak segítséget jövőjük tervezésében. A HiSchool eseményén a diákok pályaismeretének fejlesztéséről inspiráló szakmabeliek gondoskodtak, a legnépszerűbb szakokról és egyetemekről egyetemista hallgatók meséltek interaktív beszélgetések keretében, izgalmas workshopok támogatták őket pályaérettségük fejlődésében, profi karrierteszt volt segítségükre a továbbtanulással kapcsolatos kérdéseik megválaszolásában, valamint tréning és coaching demo avatta be őket a legfontosabb 21. századi készségek fejlesztésének trükkjeibe.

A meghívott közel 50 vendég ajándékait az alapítvány támogatta.

Köszönjük a HiSchool csapatának és minden résztvevőnek, hogy szuper és izgalmas programmal segítették diákjainkat.

Ajánlott